REZZtech s.r.o. - Váš partner pre MAGNETY RSS


O nás

Spoločnosť REZZtech je dcérskou spoločnosťou firmy REZZ s.r.o.

REZZ s.r.o. patrí medzi lídrov na trhu v oblasti magnetických materiálov a magnetických systémov akéhokoľvek druhu či funkčnosti.
Je to úspešná a stabilná spoločnosť založená v roku 2009 v Trenčíne, ktorá pôsobí predovšetkým na slovenskom a českom.
Spoločnosť REZZ s.r.o. má radu dlhoročných spokojných zákazníkov, ktorí sa k nej neustále vracajú.

V roku 2016 bola založená firma REZZtech s.r.o.
ako divízia, ktorá sa sústredí na
MAGNETICKÉ SYSTÉMY a ZÁVITOREZY:

  • predaj
  • distribúcia
  • poradenstvo
  • SERVIS

Sme profesionáli v oblasti magnetických systémov na mieru prispôsobených a skombinovaných presne podľa potrieb a činností Vašej firmy.
Ponúkame nielen širokú škálu produktov z oblasti manipulácie, upínania a iných výrobných činností ale aj kompletné PORADENSTVO a SERVIS na profesionálnej úrovni vďaka dlhoročným skúsenostiam z praxe.

Neustále Vám prinášame MAGNETICKÉ SYSTÉMY s využitím najnovších technológií dostupných na svetovom trhu. Dodáme Vám magnety pre manipuláciu, ako sú bremenové alebo elektro-permanentné magnety, takisto magnety na upínanie pre brúsenie, frézovanie a sústruženie pracovných kusov, a v neposlednom rade demagnetizéry a odmagnetovače či separačné magnety rôznych typov.

Z ponuky ZÁVITOREZOV môžete vyberať zo systémov pneumatických, elektrických či hydraulických, vrátane noviniek s vyžitím najnovších technológií v oblasti rezania závitov.

Naším cieľom je dodávať a zabezpečovať pre našich zákazníkov produkty a riešenia tej najlepšej kvality, v čo najkratšom čase a ruka v ruke s vysokou kvalitou služieb a komunikácie s našimi klientmi. Záleží nám na osobnom prístupe ku zákazníkom a robíme všetko pre to, aby sme Vám na základe poradenstva v oblasti magnetických systémov dodali produkty na mieru vhodné pre činnosti a potreby práve Vašej firmy.