REZZtech s.r.o. - Váš partner pre MAGNETY RSS


Elektrický závitorez D-BD E s predĺženým ramenom

ELEKTRICKÝ ZÁVITOREZ D-BD E s predĺženým ramenom (3-rameno)
Závitorez D-BD je veľmi jednoduchý na inštaláciu a použitie, prispieva k zvýšenej produktivite práce a efektivite procesov. Práca s elektrickým závitorezom D-BD zaručuje ergonomické pracovné podmienky a šetrí čas vo výrobe. Ušetrený čas znamená ušetrené peniaze. Závitorez vyžaduje minimálne náklady na prevádzku a údržbu.
                                                
Závitorez D-BD je možné takmer neobmedzene polohovať a tým prispôsobiť prácu aj náročnejším pracovným priestorom bez nutnosti polohovania ku závitorezu obrobku. Je možné závitovať pod presnými pravými uhlami 90°.
                                                       
Závitorez má farebný displej zabudovaný v základnom ramene, ktorý ponúka viaceré funkcie a nastavenia. Je možné si zvoliť manuálny alebo automatický pracovný režim. Závitorez umožňuje nastavovanie parametrov závitovania v menu ako napr. rýchlosť závitovania, hĺbku závitovania, veľkosť závitu, ručný alebo samoistiaci mód atď.
                    
Unikátna vlastnosť tohto stroja je PLNE-AUTOMATICKÝ režim, kedy po anstavení parametrov závitorez sám nareže závit aj sa vráti späť. Ďalšia jedinečná funkcia je POSTUPNÉ ZÁVITOVANIE, ktoré akoby imituje ručné rezanie závitu kedy sa závit reže na viac-krát. Závitorez D-BD je možné nastaviť na konkrétny závit a nastaviť na koľko krát chceme závit narezať. (VIDEO nižšie -štandardný model má rovnaké vlastnosti)
                                                                              
                                             
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Model D-BD-M8-E D-BD-M12-E D-BD-M16-E
Rozsah závitovania M3-M8 M3-M12 M3-M16
Rýchlosť (Rpm) 750 375 187
Závitovanie
v uhloch (°)
0-90 0-90 0-90
Výkon motora (W) 700 700 700
Max.
kr. moment motora(N/m)
9 28 48
Pracovný rozsah (mm) 180-2.000 180-2.000 180-2.000
Hmotnosť (kg) 24 32 34