REZZtech s.r.o. - Váš partner pre MAGNETY RSS


GAMOR GN/24

Toto zariadenie sa skladá z pantografického ramena, vyváženého pomocou vzduchových pružín. Motor je vybavený rýchloupínacím systémom a je poháňaný stlačeným vzduchom, ktorý je nejskôr filtrovaný a mazaný vo vzduchovej jednotke. Podstava môže byť uchytená k pracovnému stolu štyrmi skrutkami. Uchytenie môže byť tiež prevedené držiakom na konci stola alebo magnetickou podstavou.

Technická charakteristika:
- Vzduchová jednotka: regulátor, manometer, filter
- Pneumatický motor
- Pantografické rameno
- Kapacita závitovania M2 - M24 pri 70/220 ot./min

- Pneumatický motor s dvoma rýchlosťami

- Váha 34 kg

Pracovný rozsah R = 1.950 mm, výška 1.170 mm
Spotreba vzduchu: 940 l/min.
Potrebný prívod vzduchu: 6-7 ATM

Možnosti prevedenia:
Prevedenie s otočnou hlavou - aretácia po 90° (možnosť rezania závitov v každom uhle)
Primazávanie závitníka

Otočná hlava:
Umožňuje natáčať hlavu závitorezu vo vertikálnej i horizontálnej polohe (0° - 90°), čím získate rýchlejší prístup k horizontálnym otvorom bez nutnosti otáčania obrobkov. Otočná hlava umožňuje rezanie závitov v každom uhle.

RÝCHLOUPÍNACIE HLAVIČKY

Ako zvláštne príslušenstvo dodávame širokú škálu závitovacích hlavičiek (s momentovou spojkou alebo bez spojky) pre rôzne nástroje, ako sú závitníky, závitovacie očká pre vonkajšie závity, vrtáky, skrutkové vložky či záhlbníky.

Hlavičky s momentovou spojkou - sú výhodné pri rezaní slepých otvorov a tiež na zvýšenú ochranu závitníkov. Závitník je vedený za driek a krútiaci moment sa prenáša štvorhranom na konci. Každá veľkosť závitníka vyžaduje inú hlavičku.

Hlavičky bez momentovej spojky - lacnejší variant upínania závitníka.

Catalog: